KIRI®

PORCJE

KIRI® PORCJE

Kiri® to przyjemności w każdej chwili dnia. Pakowane pojedynczo porcje przygotowywane są z pasteryzowanego, świeżego polskiego mleka oraz śmietanki z dużą zawartością twarożku dla bogatego smaku. Woda i białka mleka nadają im zwartą i aksamitną konsystencję, a odrobina soli nadaje typowy dla Kiri®, lekko słonawy smak.

Porcje Kiri® to twój codzienny partner, będący źródłem wapnia, składnika potrzebnego do prawidłowego wzrostu i rozwoju kości Twoich dzieci. Należy pamiętać, że dla zachowania zdrowia ważna jest zróżnicowania i zbilansowana dieta oraz zdrowy styl życia.

KIRI® PRZEKĄSKA Z PALUSZKAMI PEŁNOZIARNISTYMI

Kiri® Przekąska z paluszkami pełnoziarnistymi to doskonała przekąska. Możesz zabrać ją ze sobą do szkoły lub pracy, by szybko zaspokoić głód. Ciesz się wyjątkowym smakiem paluszków pełnoziarnistych i twarożku z polskiego mleka.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

KIRI® PORCJE Z TWAROŻKU ŚMIETANKOWEGO

Kiri® to małe przyjemności w każdej chwili dnia, o twarożkowym i zachwycającym smaku, będące źródłem wapnia. Każdą porcją możemy rozkoszować się jedząc osobno lub rozsmarowaną na kromce chleba!

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

KIRI® PORCJE JOGURTOWY

Kiri® to pyszne serki o jogurtowym smaku, będące bogatym źródłem wapnia. Naturalny twarożek w połączeniu ze śmietanką i jogurtem nadaje porcjom orzeźwiający i łagodny smak. Ciesz się przyjemnością serka do smarowania Kiri® każdego dnia.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

KIRI® PRZEKĄSKA Z PALUSZKAMI PSZENNYMI

Kiri® Przekąska to mała przyjemność na każdą porę dnia. Spróbuj smakowitej Kiri® Przekąski, będącej świetnym połączeniem serka – źródła wapnia – i paluszków – produktów zbożowych. Małą i poręczną Kiri® Przekąskę można jeść w domu lub w drodze. Serek możesz zabrać ze sobą i cieszyć się przyjemnością pod koniec trudnego dnia w pracy lub w szkole.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

KIRI® DELICE

Kiri® Délice wytwarzana z twarogu (61% twarogu) i śmietanki jest rozpoznawalna dzięki swojej gładkiej i kremowej konsystencji, która idealnie nadaje się do smarowania. Jej łagodny smak może uzupełniać szeroki wachlarz prostych przepisów. Możesz nabyć Kiri® Délice w atrakcyjnym, nowoczesnym i praktycznym opakowaniu z możliwością wielokrotnego zamykania.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

KIRI® PRZEKĄSKA O SMAKU PIZZY

Kiri® Przekąska jest wyjątkowa i pełna smaku, uwielbiana nie tylko przez najmłodszych, ale i dorosłych. Dzięki praktycznemu opakowaniu i możliwości przechowywania poza lodówką, stanowi idealną przekąskę do szkoły i na wycieczki. Sekretem oryginalnego i zrównoważonego smaku Kiri® jest unikalna receptura, łącząca twaróg z pyszną śmietanką. Spróbuj doskonałej harmonii smaków dzięki naszej nowej Kiri® Przekąsce o smaku pizzy, pysznego połączenia, któremu najmłodsi nie potrafią się oprzeć.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
X