Nasza

HISTORIA

HISTORIA KIRI®

Kiri® po raz pierwszy pojawiło się na półkach we Francji ponad 50 lat temu. Od tego czasu towarzyszy mamom i dzieciom, dzieląc z nimi radość i chwile spędzane razem.  Dzięki twarożkowemu smakowi i kremowej konsystencji, Kiri® jest mlecznym przysmakiem młodszych i dorosłych. Dziś Kiri® jest dostępne w ponad 20 krajach i zachwyca podniebienia smakoszy, spożywany w różnych formach: na kanapkach, w ciastach, przekąskach, a nawet w lodach!

1966

Kiri® po raz pierwszy pojawia się na półkach we Francji, jako pierwszy serek w indywidualnie pakowanych porcjach w 1966 roku. Dzięki swojemu wyjątkowemu smakowi śmietankowego twarożku Kiri® szybko stało się mlecznym przysmakiem zarówno młodszych jak i starszych pokoleń!

NASZA PRODUKCJA

1968

Pierwsza reklama radiowa została wyemitowana we Francji 1968 roku, wprowadzając do głosu marki zawadiacki i figlarny ton. Kiri® było pionierem wśród firm z branży spożywczej, które rzadko w tamtym czasie reklamowały się w radio.

1969

Dzięki swojemu poręcznemu formatowi i wyjątkowemu smakowi Kiri® stało się podstawowym produktem dla francuskich mam stawiających na dobrą i zbilansowaną dietę swoich dzieci. Zalety Kiri® przedstawiono w formie wizualnej w pierwszej reklamie telewizyjnej: „smakosze w krótkich spodenkach”. Dziś ta reklama wciąż jest cudownym i poruszającym wspomnieniem dla całego pokolenia francuskich smakoszy Kiri®.

1980-1990

Kiri® podzieliło się swoim wyśmienitym smakiem poza Francją, pojawiając się po raz pierwszy w sklepach w Maroko. Następnie nadszedł czas na eksport do krajów Bliskiego Wschodu (gdzie obecnie spożywa się najwięcej Kiri®) oraz na zdobycie Azji, gdzie Kiri® zostało docenione przez dorosłych Japończyków.  

1997

Kultowe porcje miały teraz odtąd pomocnika – Kiri® Przekąskę! Dzieci mogą się cieszyć zabawną, pyszną i wygodną Kiri® Przekąską jako poranne lub popołudniowe „małe co nieco”.

X